+38 (048) 772-20-30
UK

Про подiю

SAX-феєрія

Буває така музика, яка створює живий світ буквально з перших звуків - звучання саксофона вже давно асоціюється з поняттям «високого стилю», до того ж воно дивно інтерактивно. Здається, що цей інструмент не просто виконує красиву мелодію, а веде цікаву бесіду. Невипадково саксофон звучить у фільмах, в класиці, в джаз і рок-музиці, в експериментальних проектах. ⠀ ⠀
Анна Степанова - одна з кращих сучасних саксофоністів України, артистка Selmer Paris, BG France.
Окрім концертної діяльності вона веде клас саксофона в ПНПУ імені Ушинського, проводить не тільки майстер-класи в Україні та за кордоном, а й організовує міжнародний конкурс «Золотий саксофон».
У своїй професії вона вкладає всю душу без залишку, і публіка відразу відчуває це в будь-якій країні, адже мова музики універсальний. Звичайно, музикант такого рівня ніколи не обмежується тільки блискучою віртуозністю і красивим звуком. Він обов'язково має особливу особисту харизму. Виконання Анни - це драйв, сила, енергія, іноді навіть агресія. Якими ж повинні бути партнери в альянсі з таким яскравим музикантом, щоб вийшла гармонійна відповідність?
4 листопада в 19:00 в одному просторі - в Одеській філармонії (Буніна, 15) зійдуться всі зірки - це буде космічно і неповторно, як спалах наднової:
Камерний оркестр Одеської філармонії, диригент ІГОР Шаврук.
КИЇВСЬКИЙ КВАРТЕТ саксофоніст НАЦІОНАЛЬНОЇ ФІЛАРМОНІЇ УКРАЇНИ
ТРІО ОЛЕКСІЯ півнів
Буде виконана музика абсолютно різних стилів - від звучання знайомої класики до творів сучасних авторів. Концерт порадує музичними сюрпризами, свіжими мелодіями, поєднанням експресії та витонченості.