+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Віра Полозкова

1 грудня 2020, вт. 19:00
від 250 грн.

Про подiю

Віра Полозкова в Одесі. 1 грудня на сцену Одеської обласної філармонії вийде відома сучасна поетеса Віра Полозкова.

Чому варто піти на концерт Віри Полозкової в Одесі?

  1. Розкрити секрет успіху чудового автора.
  2. Розділити емоції і переживання кожного рядка, кожного слова.
  3. Провести самий чуттєвий вечір грудня.

Блискуча поетеса Віра Полозкова з концертом в Одесі

1 грудня запрошуємо всіх в Одеську філармонію на приголомшливий творчий вечір Віри Полозкової. Подія принесе кожному гостю масу яскравих емоцій і вражень. Приходьте, щоб спробувати розкрити секрет успіху дивовижної дівчини, яка в XXI столітті змогла звести жанр поезії в тренд і вже кілька років збирає тисячні зали на своїх концертах.

Квитки вже доступні до замовлення.

Зі сцени Одеської філармонії Віра Полозкова зачитає ваші улюблені вірші та представить роботи з нового збірника «Висока роздільна здатність»

Свою щиру любов до Одеси Віра Полозкова не приховує, просто і ємко описуючи свої відносини з гостинним містом: «О, я вдома. I do belong here ».
За час карантинної паузи у поетеси накопичилося так багато думок, стільки важливого, що обов'язково потрібно поділитися з вами. Тому будьте готові, насолоджуючись душевним затишком, розкривати пригорщі і наповнювати їх величезними порціями теплої енергетики. Цей грудневий концерт стане одним з найяскравіших подій вашого зими.

Під чарівний акомпанемент музики прозвучить багато ваших улюблениї робіт, а також Віра познайомить всіх з новими поезіями, що вийшли в цьому році в збірці «Висока роздільна здатність». У ньому - 7 віршів і вся Віра Полозкова.
Приєднуйтесь!

Де купити квитки на концерт Віри Полозкової в Одесі?

Щоб оформити електронні квитки на концерт Віри Полозкової в Одеській філармонії, заходите на Ukrticket.com.ua. Тут - повна афіша подій в Одесі.